Medyum Kağan
  • facebook
  • twitter
  • rss
Tüm Videolarımızı youtube/astrologmedyumkagan Youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz...
Medyum Kağan
Vefk Nedir
Vefk Nedir

Vefk bir ismi, ayet yada bir sureyi oluşturan

Medyum Kağan Sırlar
Medyum Kağan Sırlar

Medyum Kağan Sırlar programıyla Türkiye bir

Medyum Kağan 2016 Kehanetleri
Medyum Kağan 2016 Kehanetleri

Medyum Kağan 2016 Kehanetleri bugüne kadar

Medyum Kağan 2016 Burç Yorumları
Medyum Kağan 2016 Burç Yorumları

Medyum Kağan 2016 Burç Yorumları 2016 yılında

Medyum Kağan Define
Medyum Kağan Define

Medyum Kağan define ve definecilerle ilgili

Medyum Kağan Kimdir?
Medyum Kağan Kimdir?

28 Ağustos 1982 yılında Burdur’un Bucak

Medyum
Medyum

Medyum nedir? Medyum psişik kanalı açık olan

Medyum Nedir?
Medyum Nedir?

Medyum nedir? Medyum psişik kanalı açık olan

Medyum Kağan Koç Burcu 2016 Yorumu
Medyum Kağan Koç Burcu 2016 Yorumu

Medyum Kağan Koç Burcu 2016 Yorumu Yeni yılda

Cinlerle ilişkiye girmek
Cinlerle ilişkiye girmek

Cinlerde insanlar gibi doğar, yaşar ve

Medyum Kağan 2014 Kehanetleri
Medyum Kağan 2014 Kehanetleri

11 Mart 2011'de Japonya'da meydana gelen

Türkiye’de bir ilk Cin Çıkarma Seansı
Türkiye’de bir ilk Cin Çıkarma Seansı

İzmir'de yaşayan ve 12 yıldır cinlerin

Saç büyüsü
Saç büyüsü

Saç büyüsü aşk, sevgi yada kahır için

Medyum Kağan Sırlar’da
Medyum Kağan Sırlar’da

Astrolog Medyum Kağan, Cuma günleri Sırlar

Medyum Kağan 2014 Burç yorumları
Medyum Kağan 2014 Burç yorumları

2014 bütün burçlar açısından değişim yılı

2014 Kehanetleri
2014 Kehanetleri

Önümüzdeki günlerde düzenleyeceği basın

Zengin olmak için dua
Zengin olmak için dua

Aşağıdaki esmayı her gün 20 defa okumaya

Kara büyü nasıl yapılır
Kara büyü nasıl yapılır

Kara büyü bir çok ülkede Enokyan alfabesi

Günlük Burç Yorumları
Medyum Kağan

MEDYUM

Türkçe’ye Fransızca’dan gelen medyum kelimesi Latince olarak medium yani ortadaki anlamına gelmektedir. Bedensiz varlıklarla insanlar arasında iletişim kuran ve bu yönde psişik güçlere sahip olan kişilere medyum denir. Medyumlar konsantre olarak, bedensiz varlıklarla iletişime geçmek için su, küre, ayna gibi yansıtma özelliği olan materyaller kullanırlar. Bilindiği üzere ruh ve beden farklı boyutlarda yaşar. Spirtüel işlerle uğraşan insanlar psişik yeteneklere sahip olurlar. İşte bu noktada ruh ve beden arasında temas kuran medyumlar hissel, işitsel ve duyusal olarak bazı bilgilere ulaşırlar. Bu translar sırasında anlık görüntüler yakalarlar ve böylece de merak edilen konu ile ilgili olarak sonuca giderler.

 

Amerikan istihbarat servisi FBI, Rus gizli servisi KGB, İsrail gizli servisi Mossad gibi birimlerin medyumlarla çalıştıkları bilinmektedir. Bu konuda basında çıkan onlarca habere rastlamak mümkün. Dünyaca ünlü belgesel kanallarının bu çalışmaları ekrana getirdiği de bir başka gerçektir. Amerika’da yaşanan bir çok seri cinayeti medyumların çözdüğü, faili ve cesedi nasıl buldukları da bu belgesellerde anlatılmaktadır. Kısacası her insanın dünyada yapması gereken bir görevi vardır ve her insan ayrı bir özellikle yaratılır. Kimi mucittir sıradışı buluşlara imza atar, kiminin sesi çok güzeldir söylediği şarkılar yıllarca dilden düşmez. İşte bu noktada medyumların da yetenekleri psişik güçleridir.

 

Medyum Kağan Kimdir?

Medyum Kağan adıyla bilinen Oğuz Mutlu, 28 Ağustos 1982′de Burdur’un Bucak ilçesine bağlı Kavacık köyünde dünyaya geldi. İlkokulu köyünde okuyan, Kağan’ın 4-5 yaşlarında bile hisleri çok güçlüydü ve gördüğü rüyalar tek tek çıkıyordu. İlkokul 5. sınıfta iken gördüğü psişik bir rüyadan sonra hayatı değişti ve artık diğer boyuttaki varlıkları görüyor ve onlardan bilgi alıyordu.

 

Orta ve Lise öğrenimini kredili sistemle dışarıdan bitiren Medyum Kağan 19 Nisan 1996′da cinlerin görüntülenmesiyle ilgili, ünlü haber spikeri Gülgün Feyman’ın sunduğu Star Tv ana habere konu oldu. Aynı gün Araştırmacı Gazeteci Sadettin Teksoy’un hazırlayıp sunduğu Teksoy Görevde programına da konu olan Medyum Kağan, Türkiye’nin gündemine oturdu. Cinlerin görüntülenmesiyle ilgili gündeme gelen Kağan ertesi gün, Hürriyet, Milliyet ve Sabah gazetesi başta olmak üzere bir çok gazeteye manşet oldu.

 

Gündeme oturan bu program Kanal 6 ve Tele On Tv’de de tartışılırken, usta komedyen Levent Kırca cinlerin görüntülenmesiyle ilgili programı ve Medyum Kağan’ı Olacak O Kadar adlı programına konu ederek olayı mizahi bir dille ele alıp, cinlerin görüntülenmesinin taklitini yaptı. 23 Nisan 1996′da Hürriyet Gazetesi’ne röportaj veren Sadettin Teksoy ”Artık cinler alemi dosyasını kapatıyorum, o programdan sonra parmağım kırıldı ve her gün baş ağrısı çekiyorum, diğer ekip arkadaşlarımda aynı haldeler.” dedi. Bu röportajı 33. sayfasında yayınlanan Hürriyet Gazetesi ”Teksoy’u Cin Çarptı” başlığı ile haberi okurlarına duyurdu.

 

1997 yılında Bucak’a oradan da Antalya’ya yerleşen Medyum Kağan mesleğini kendisine ait ofisinde icra etmeye başladı. 1997 yılında Bucak Tv ve ART Televizyonunda 2 programına konuk olan Medyum Kağan 2002 ve 2003 yılları arasında Ankara İl Jandarma Komutanlığı’nda Çavuş olarak vatani görevini yaptı. Teskeresini aldıktan sonra Antalya’ya dönen ve mesleğine kaldığı yerden devam eden Medyum Kağan 2007 yılında Kitle Gazetesi’nde köşe yazıları kaleme alarak Parapsikolojik olayları okurlarla buluşturdu.

 

1 Yıl Kitle Gazetesi’nde köşe yazarlığı yapan Medyum Kağan 2008 ve 2009 yıllarında Akdeniz Tv’de canlı olarak yayınlanan Fulyaca programına her Çarşamba konuk olarak 100′e yakın programa katıldı. Konuk olduğu bu programda psişik konuları ekran başındaki seyircilere anlatan Kağan, canlı yayına bağlanan seyircilere de rehberlik etti. Canlı yayında 1 yıl önceden DTP’nin kapatılacağını ve KCK operasyonlarını bilen Medyum Kağan birebir gerçekleşen bu kehanetiyle adında sıkça söz ettirdi. 30 Eylül 2009′da Endonezya’da meydana gelen 7.6 şiddetindeki depremi de 2 ay önceden canlı yayında tahmin eden Medyum Kağan, tek tek gerçekleşen bu öngörüleriyle dikkatleri üzerine çekti.

 

Coıffeur Antalya Dergisi’nin Ekim 2009 sayısında bir röportajı yayınlanan Medyum Kağan, Hit Magazin Dergisi’nde de aylık burçları yazdı. 2010 Yılında şuan ki ofisini açan Medyum Kağan, Kanal Vip’de (VTV) Çiğdem Kıdıman’ın hazırlayıp sunduğu 2 programa konuk olarak öngörülerini seyirciye aktardı.

 

24 Aralık 2010′da ofisinde düzenlediği basın toplantısıyla 2011 kehanetlerini kamuoyuna açıklayan Medyum Kağan, ertesi gün başta Doğan Haber Ajansı olmak üzere 100′e yakın yazılı ve görsel basında haber olarak Türkiye gündemine oturdu. 24 Aralık 2010′da kameralar önünde dile getirdiği kehanetleri tek tek gerçekleşen Medyum Kağan, 11 Mart 2011′de Japonya’da meydana gelen 9 şiddetindeki deprem ve Tsunami felaketini 3 ay önceden bilerek yeniden ülke gündemine oturdu. Avrupa’yı derinden sarsan Euro krizini ve İtalya’nın batacağını 1 yıl önceden öngören Medyum Kağan, bu başarısıyla gazetelere manşet oldu.

 

Arap baharını, Libya savaşını, Kaddafi ve 2 oğlunun öldürüleceğini de aylar önceden tahmin eden Medyum Kağan, ana haber bültenlerine konu oldu. Medyum Kağan 2010 yılından bu yana Antalya Rapor.com ve Seri Haber.biz haber sitelerinde köşe yazıları kaleme alırken, 4 kezde Akdeniz Tv ana haber bültenine konu oldu.

 

2011 yılından bu yana Almanya üzerinden yayın yapan TR 1 Tv’de 150′nin üzerinde program yapan Medyum Kağan, kendisinin hazırlayıp sunduğu 3. Boyut isimli televizyon programıyla her Pazar saat 23:00′de seyirciyle buluşup, canlı yayına bağlanan izleyenlere problemleriyle ilgili rehberlik ediyor. 18 yıllık mesleki hayatında sayısız öngörüsü gerçekleşen ve binlerce insanın problemlerini çözmesine vesile olan Medyum Kağan, dünyaca ünlü bir medyumdur.

 

Halen, Antalya Rapor.com ve Seri Haber.biz haber sitelerinde köşe yazarlığı yapan Medyum Kağan, her Pazar saat 23:00′de TR 1 Tv’de seyirciyle buluşuyor. Şuan ”Bir medyumun hayatı” isimli kitabı kaleme alan Medyum Kağan, bir taraftan da 2 sürpriz belgesel çekiyor.

 

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0Share on VKShare on Tumblr0Email this to someone