Medyum Kağan
  • facebook
  • twitter
  • rss
Tüm Videolarımızı youtube/astrologmedyumkagan Youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz...
Medyum Kağan
Vefk Nedir
Vefk Nedir

Vefk bir ismi, ayet yada bir sureyi oluşturan

Medyum Kağan Sırlar
Medyum Kağan Sırlar

Medyum Kağan Sırlar programıyla Türkiye bir

Medyum Kağan 2016 Kehanetleri
Medyum Kağan 2016 Kehanetleri

Medyum Kağan 2016 Kehanetleri bugüne kadar

Medyum Kağan 2016 Burç Yorumları
Medyum Kağan 2016 Burç Yorumları

Medyum Kağan 2016 Burç Yorumları 2016 yılında

Medyum Kağan Define
Medyum Kağan Define

Medyum Kağan define ve definecilerle ilgili

Medyum Kağan Kimdir?
Medyum Kağan Kimdir?

28 Ağustos 1982 yılında Burdur’un Bucak

Medyum
Medyum

Medyum nedir? Medyum psişik kanalı açık olan

Medyum Nedir?
Medyum Nedir?

Medyum nedir? Medyum psişik kanalı açık olan

Medyum Kağan Koç Burcu 2016 Yorumu
Medyum Kağan Koç Burcu 2016 Yorumu

Medyum Kağan Koç Burcu 2016 Yorumu Yeni yılda

Cinlerle ilişkiye girmek
Cinlerle ilişkiye girmek

Cinlerde insanlar gibi doğar, yaşar ve

Medyum Kağan 2014 Kehanetleri
Medyum Kağan 2014 Kehanetleri

11 Mart 2011'de Japonya'da meydana gelen

Türkiye’de bir ilk Cin Çıkarma Seansı
Türkiye’de bir ilk Cin Çıkarma Seansı

İzmir'de yaşayan ve 12 yıldır cinlerin

Saç büyüsü
Saç büyüsü

Saç büyüsü aşk, sevgi yada kahır için

Medyum Kağan Sırlar’da
Medyum Kağan Sırlar’da

Astrolog Medyum Kağan, Cuma günleri Sırlar

Medyum Kağan 2014 Burç yorumları
Medyum Kağan 2014 Burç yorumları

2014 bütün burçlar açısından değişim yılı

2014 Kehanetleri
2014 Kehanetleri

Önümüzdeki günlerde düzenleyeceği basın

Zengin olmak için dua
Zengin olmak için dua

Aşağıdaki esmayı her gün 20 defa okumaya

Kara büyü nasıl yapılır
Kara büyü nasıl yapılır

Kara büyü bir çok ülkede Enokyan alfabesi

Günlük Burç Yorumları
Medyum Kağan

Define sırları tek tek çözüldü

Ünlü yapımcı Hakan Çeray’ın hazırlayıp sunduğu ve her Cuma saat 20:00′de TR 1 Tv’den canlı olarak yayınlanan Sırlar programında define ve defineciliğe dair bütün sırlar çözüldü…

10 Kasım 2013 11:28
5.81K kez okundu
Define sırları tek tek çözüldü

Ünlü yapımcı Hakan Çeray’ın hazırlayıp sunduğu ve her Cuma saat 20:00′de TR 1 Tv’den canlı olarak yayınlanan Sırlar programında define ve defineciliğe dair bütün sırlar çözüldü. Astrolog Medyum Kağan, As Dedektör A.Ş’nin sahibi Recep Bozdemir, Araştırmacı Yazar Koray Kamacı, Araştırmacı Atilla Demiral ve Tarihçi Mehmet Berk Yaltırık’ın konuk olduğu sırlar programı gündeme damgasını vurdu. Sırlar 08 Kasım 2013 İzlemek için tıklayın

 

Medyum Kağan definecileri şaşkına çevirdi

Sırlar programına Manisa ve Balıkesir’den canlı telefon bağlantısıyla katılan 2 seyirci Astrolog Medyum Kağan’ın yorumları karşısında şaşkına döndü. Medyum Kağan canlı yayına bağlanan 2 seyircininde nerede ve nasıl define aradıklarını tek tek anlattı. Medyum Kağan’ın yaptığı yorumlar karşısında şaşkına dönen defineciler ”Medyum Kağan için bunu bilmek çocuk oyuncağı aynen anlattıkları doğru.” derken, stüdyo konukları da şaşkınlıklarını gizleyemediler.

Definecilerin şaşkına döndüğü o anları izlemek için tıklayın

 

160 Ton Bizans hazinesi nerede?

Ünlü yapımcı Hakan Çeray ”Biliyorsunuz 1453′de İstanbul fethedildiği zaman Ayasofya’ya ilk Fatih Sultan Mehmet girdi ve hayal kırıklığına uğradı çünkü ne Ayasofya’da nede başka bir yerde bir tek Bizans altını bulunmadı. Peki tarihi kayıtlarda adı geçen 160 ton Bizans hazinesi nerede?” dedi ve ekledi. ”Biz bu konuyu anlatan bir dizi film çektik ve başımıza gelmeyen kalmadı, diziye ait bölümlerin yer aldığı hartdiskler yandı bazı hartdisklerde çalındı. Defineler tılsımlı mı?” dedi.

 

Danyal Peygamber’in mezarını biz bulduk!

Programa canlı telefon bağlantısıyla Ankara’dan katılan Taner Taylan ”Bizim madencilik şirketimiz ve jeofizik cihazlarımız var. Bu cihazları müze ve üniversitelerin yaptığı arkeolojik kazılarda kullanıyoruz. Tarsus’da yürütülen arkeolojik bir çalışmada bu cihazlarla Danyal Peygamber’in mezarını bulduk ve bu mezar şuan ziyarete açıldı. Bütün basında haberleri çıktı.” dedi.

Haberin videosu için tıklayın

 

Muhafız cinler defineleri sahiplenir

Araştırmacı Yazar Koray Kamacı ”Defineleri cinlerin sahiplendiğini biliyoruz. Gömüldükten 100 yıl sonra defineyi cinler sahiplenir ve bu defineleri cinlerin muhafızları korur veya define gömenler o definenin korunması için büyü yaparlar bunlar bilinen gerçekler.” dedi.

 

Türkiye’de en az 1 Milyon defineci var

As Dedektör A.Ş’nin sahibi Recep Bozdemir ”Ülkemizde en az 1 Milyon defineci var! Bize toplumun her kesiminden insanlar dedektör almak için geliyor. 1984 Yılına ait yasalarla defineciler mağdur oluyor, Avrupa ve Amerika’da olduğu gibi definecilere özel yasalar çıkarılmalı, biz bu konuda definem.org adlı web sitesi üzerinden 1 Milyon imza toplamak için imza kampanyası başlattık. Söz konusu bu imzaları TBMM’ne sunacağız. Definecilere ”Bu dedektör 10 metreden derinliğindeki hazineyi bulur.” diyen dedektör satıcılarına inanmasınlar en iyi dedektör taş çatlasın 1-2 metreden derinliğindeki hazineleri algılar.” dedi.

 

Hitler’in hazineleri İsviçre’de

Araştırmacı Atilla Demiral ”Biliyorsunuz ki; Hitler, Yahudilerin bütün altınlarını yağmaladı bu hazineler bulunmadı peki nerede? Bir kısmı Türkiye’de olabilir mi? Geçen hafta İsviçre, altınların bir kısmının kendilerinde olduğunu kabul etti ve İsrail’e iade edeceklerini açıkladı.” dedi.

 

Mezar kazanlar lanetlenir!

Tarihçi Mehmet Berk Yaltırık ”Orta Asya’dan beri hep bir söylem vardır, mezar kazmak, mezar hırsızlığı, at hırsızlığı gibi kabul edilmiştir ve mezar kazanların lanetlendiği söylenir. Her kayadaki işaret define işareti değildir, çeteciler yada efeler çatışmada öldükleri zaman arkadaşları, vurulduğu yerdeki bir kayaya nişan çizerlerdi. Bunun örnekleri çoktur Anadolu’da.” dedi.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0Share on VKShare on Tumblr0Email this to someone
İlgili Haberler